Můj narozeninový web.

Vážení přátelé zvaní i nezvaní,

toto je vzpomínkový web na mých 40. Soustřeďuje proto vzpomínky zejména ve formě fotografií...

 

Základní info:
Akce se konala 25.6.2011 v Ratajské tančírně.
Místo

Váš MIKI

Novinky

Fotogalerie.

30.06.2011 17:11
Ve fotogalerii je nyní prezentace fotografií z akce. Kliknutím na ní se dostanete na originály na serveru Picassa.

Díky všem, všem, všem

27.06.2011 10:44
Kamarádíčkové, děkuji za všechny dary, co jste mi kamarádíčkové dali!!! A hlavně že jste tam byli! Jsem ještě teď dojatý. Nebo je to únava?? :)

Gu-gu-guláš

24.06.2011 10:20
Tak podle potvrzené informace z ratajských výšin, guláš nakonec přece jen byl navařen. Jsou ho dva hrnce, takže při plánování svých sobotních večerních lukulských hodů s ním můžete počítat (s nějakým obolusem pro jeho tvůrce samozřejmě taky:)

Komu jsem neposlal zvadlo...

22.06.2011 14:00
Zdař buch! Jestli víte o někom, komu jsem neposlal zvadlo a měl jsem, tak dejte vědět. Nejlépe jemu... bohužel nemám moc kontaktů na všechny strany. Budu zauzlován.

Sraz a začátek muziky

20.06.2011 20:04
Sjíždět bychom se měli (tedy myslím příjezd, sjíždět se můžete pochopitelně až potom) během odpoledne. Moje představa je, že bychom se na místě nahromadili cca do 16ti hodin, začali bychom se mírně družit, vzpomínat na zašlou slávu, Stopácké osadníky bych mohl potěšit již profláklými videozáznamy a...

Strava aneb laskominy

20.06.2011 19:58
Jelikož se nehrnou příliš závazná potvrzení účasti, nemohl jsem zajistit od Kmínků pro všechny večeři tak aby na ní neprodělali kalhoty. Proto pro hladovce budou sloužit 2 hospody v obci, které dle dobrých pramenů vaří, nebo podle pramenů dobře vaří? teď nevím. Kdo si přiveze maso, nebo jiné...

Ubydlování aneb usídlení

18.06.2011 17:00
Jak jsem avízoval pokojíky v penziony budou určeny maminům a miminům. Pro ostatní jsou do ranních hodin k dispozici stoly u výčepu (ale k sezení:) nebo zahrada k postavení stanu. Počítáme s postavením jednoho tee-pee.

Narozky - Stan The Man Bohemian Blues Band

19.05.2011 08:02
Vážení přátelé a P.T. příznivci, mám tu čest Vám sděliti, že nejlepší blues band brázdící evropská podia si kvůli nám/vám přehodil koncert z 25.6. a přijede zahrát do Rataj jako generálku před koncertem v Drážďanech... Vzhledem k tomu opakuji, že Vás rád uvidím a ještě radši Vás uvidím jak Stana...

Stan The Man Bohemian Blues Band??

16.05.2011 09:58
Oslovil jsem další z mých velkých oblíbenců... třeba to vyjde.

The Craps bohužel nebudou

16.05.2011 08:44
Tak The Craps mi sice napsali, že s produkcí souhlasí, ale stěžejní člen bude pracovně v Ostravě... Nezbývá než zkusit jinou partu:(
1 | 2 >>